اهمیت پرداختن به این موضوع آموزشی و همچنین آموختن آن چیست؟

در کنار مدل‌های فیزیکی، مدلسازی عددی به عنوان یک ابزار قدرتمند با هدف تعمیم نتایج مدل‌سازی فیزیکی، مورد استفاده بسیاری از محققین قرار می‌گیرد تا دید بهتری جهت آنالیز رفتار سازه‌های ژئوتکنیکی داشته باشند. نرم افزار تجاری ژئواستدیو(GEO-STUDIO)که توسط کمپانی کانادایی GEOSLOPE طراحی و توسعه داده شده است با محیطی کاربرپسندانه به مهندسان عمران، مهندسان ژئوتکنیک، مهندسان آب و … این امکان را می‌دهد تا در طیف گسترده ای از زمینه های مهندسی از آن بهره ببرند و بتوانند تحلیل‌های مختلف همچون، تحلیل تراوش آب در خاک، تحلیل پایداری شیروانی‌ها، تحلیل تنش – کرنش ( استاتیکی و دینامیکی)، تحلیل آب‌های زیر زمینی، تحلیل عکس‌العمل حرارتی زمین و تغییرات آب و هوایی، تغییر شکل‌های محتمل در سازه‌ها را صرفاً از طریق مدل‌سازی یک مدل واحد انجام دهند.
نرم افزار ژئو استدیو امکان مدلسازی‌های عددی یک بعدی، دو بعدی و سه بعدی را به کاربر می‌دهد. و مهندسان می‌توانند مدل‌سازی انواع سازه‌ها (سدخاکی، خاک‌ریز جاده‌ها و پل‌ها، دیوارهای حائل و شیروانی‌های خاکی و …)، عملیات خاک‌برداری، نیلینگ، پدیده‌ی روانگرایی در خاک‌های مستعد و شبیه‌سازی پدیده‌ی نشست را با استفاده از این نرم افزار انجام دهند.

شرکت در دوره

 آموزش صفر تا صد مطالبی که یک دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری باید بداند!

🎯 هدف محقق شو این است که در مدت زمان بسیار مناسب و حساب شده‏ای بسیاری از مهارت‏ های پایه‏ ای و کارگشای پژوهشی را به شما آموزش دهد. به یقین باید گفت هر کسی که این دوره‏ ها را مشاهده نماید، از سایر دانشجویان و پژوهشگران و حتی بسیاری از اساتید خود، اطلاعات بیشتر و جامع ‏تری خواهد داشت.

🔥  مشاهده این فیلم‌ها به داوطلبان کنکور ارشد عمران ۱۴۰۰ توصیه می‌شود.

خرید دوره

 این دوره رایگان است. برای ورود به دوره و استفاده از مباحث آن کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

شروع دوره

 این دوره به صورت گام به گام، زبان برنامه نویسی پایتون را آموزش می‌دهد. برای ثبت نام در دوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

ثبت نام دوره