درباره ساینس کالج بیشتر بدانیم!

ساینس کالج فقط یه وب سایت نیست!ساینس کالج یه جاده است برای شما مستقیم به سمت بهترین شدن

تاحالا شده حس کنی این استادا سرکلاس به چه زبونی حرف میزنن و به دنبال یه آموزش به زبون ساده و قابل فهم ولی پر و پیمون و کامل باشی؟

تا حالا شده برای یاد گرفتن یه فن جدید که بتونی با اون مهارتت رو افزایش بدی، شغلی پیداکنی، یا پروژه‌های دانشگاهیت رو انجام بدی، یا توی کارت ارتقا پیدا کنی، بین انواع کلاس‌ها و کتاب‌ها و سی‌دی‌هایی که واقعا نمی‌شه اطمینان کرد چه محتوایی دارن و چقدر به آدم کمک  می کنن سردرگم شده باشی؟ بله، ما هم خودمون این سردرگمی رو قبلا تجربه کردیم.

میدونی!؟ ایراد از اینجا است که درس‌های دانشگاهی، کلاس‌ها و کتاب‌های تئوری، واقعا آدم رو برای کار عملی در دنیای واقعی آماده نمی‌کنه. توی خیلی از رشته‌ها، به خصوص اونهایی که رشته های فنی اند آموخته‌ها با مهارت لازم برای انجام کار تو بازار فاصله داره. و حتی توی دروس تئوری هم فوت کوزه گری رو یاد نمیدن!!

ما برای همین اینجاییم. تیم متخصص و پرانرژی ساینس کالج اومدن تا همیار شما باشن…

هم دانشجوها رو از سردرگمی دربیارن و هم این شکاف بین دانشگاه و بازار کار رو پر کنند.

ما تصمیم گرفتیم تا یه راه خیلی راحت بسازیم که هر کسی از هر جایی بتونه بدون احتیاج به کلاس‌های حضوری پرخرج و کتاب‌های سنگین، با هر مشغله کاری یه یادگیری واقعی و باکیفیت رو تجربه کنه، و مهارتی که توی زندگی، دانشگاه و کارش لازم داره رو از آدم‌های کاربلد یاد بگیره، و اون آدم‌های کاربلد هم بتونن دانش‌ خودشون رو به اونا یاد بدن و از این راه به درآمد خوبی برسن.

تاحالا شده مهارتی توی یه درس خاص داشته باشی و کسی نبینش؟ چرا که نه تو هم یه مدرس شو…

تا حالا شده بخوای به جای اینکه پول هنگقت بدی تا پروژه ات رو انجام بدن یه مشار کنارت باشه و با هزینه کمتر هم خودت یادبگیری و خبره بشی توی پروژه اتو هم پروژه اتو انجام بدی سربلند بشی؟ چرا که نه تو هم میتونی شاگرد اول بشی…

تاحالا شده بخوای بهترین باشی؟؟؟؟  چرا که نه با ساینس کالج توی هر فنی بهترین باش

سایر خدمات ما در فن آموز

نگاهی نو و فنی به مهارت ها

بیش از 50.000 فروش محصول

میانگین 5 خرید برای هر مشتری

بیش از 5000 دقیقه آموزش

کاملترین دوره های آموزشی

پاسخ به 15.000 تیکت پشتیبانی

میانگین پاسخ 10 دقیقه

بیش از 10.000 مشتری راضی

بالاترین سطح خدمات رسانی